Слюзар Игорь Богданович

Слюзар Игорь Богданович

Мэр г.Коломыя

Слюзар Игорь Богданович
Родился 11 августа 1962 года в г.. Львов. Гражданин Украины. Проживает на территории Украины с 1962 года. Образование высшее. В 1984 году закончил Львовский политехнический институт по специальности "Электропривод и автоматизация промышленных установок". Трудовую деятельность начал с 1984 года.
С 2001г. - член Украинской Народной Партии (Украинский Народный Рух). С 2005г. - председатель коломийской городской организации УНП.
С 19.11.2010р. - коломийский городской голова.
Женат, воспитывает троих детей.
Общий стаж работы - 32 года. Ранг должностного лица - 5, категория - III. Стаж службы в органах местного самоуправления - 8 лет. Принятие присяги должностного лица местного самоуправления 19.11.2010.
трудовая деятельность
12.09.1984р. - 05.08.1986р. - инженер-конструктор в механико-энергетическом отделе на заводе "Коломыясельмаш".
05.08.1986р. - заместитель начальника цеха №12 на заводе "Коломыясельмаш".
10.11.1986р. - 05.12.1988р. - служба в армии.
21.12.1988р. - 07.04.1989р. - инженер по ремонту в отделе главного энергетика на заводе "Коломыясельмаш".
07.04.1989р - 01.04.1990р. - заместитель главного механика на заводе "Коломыясельмаш".
01.04.1990р.- 15.07.1992р. - главный механик в отделе главного энергетика на заводе "Коломыясельмаш".
15.07.1992р. - 02.01.1996р. - начальник технического управления на заводе "Коломыясельмаш".
03.01.1996р. - 09.11.2010р. - работал на руководящих должностях в ГП "Ремонтно-механический завод", ПВТП "Композит", ООО "Эдем", ООО "Виста".
19.11.2010 г.. - городской голова. Коломыя.
КОНТАКТНЫЕ ДАННЫЕ
Адрес: Коломыйский городской совет,
проспект Михаила Грушевского, 1, город Коломыя,
Ивано-Франковская область, Украина, 78203
Телефон (телефон-факс): +38 (03433) 5-07-60, тел-факс: +38 (03433) 5-08-23.
Электронный адрес: tower.ko@ukr.net
Міський голова
Слюзар Ігор Богданович
Народився 11 серпня 1962 року в м. Львів. Громадянин України. Проживає на території України з 1962 року. Освіта вища. У 1984 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “Електропривід і автоматизація промислових установок”. Трудову діяльність розпочав з 1984 року.
З 2001р. - член Української Народної Партії (Український Народних Рух). З 2005р. – голова коломийської міської організації УНП.
З 19.11.2010р. – коломийський міський голова.
Одружений, виховує трьох дітей.
Загальний стаж роботи – 32 роки. Ранг посадової особи - 5, категорія - ІІІ. Стаж служби в органах місцевого самоврядування - 8 років. Прийняття присяги посадової особи місцевого самоврядування 19.11.2010.
Трудова діяльність
12.09.1984р. - 05.08.1986р. - інженер-конструктор в механіко-енергетичному відділі на заводі “Коломиясільмаш”.
05.08.1986р. - заступник начальника цеху №12 на заводі “Коломиясільмаш”.
10.11.1986р. - 05.12.1988р. - служба в армії.
21.12.1988р. - 07.04.1989р. - інженер по ремонту у відділі головного енергетика на заводі “Коломиясільмаш”.
07.04.1989р - 01.04.1990р. - заступник головного механіка на заводі “Коломиясільмаш”.
01.04.1990р.- 15.07.1992р. - головний механік у відділі головного енергетика на заводі “Коломиясільмаш”.
15.07.1992р. - 02.01.1996р. - начальник технічного управління на заводі “Коломиясільмаш”.
03.01.1996р. - 09.11.2010р. - працював на керівних посадах в ДП “Ремонтно-механічний завод”, ПВТП “Композит”, ТзОВ “Едем”, ТзОВ “Спафіс”.
19.11.2010 р. – міський голова м. Коломия.
КОНТАКТНІ ДАНІ
Адреса: Коломийська міська рада,
проспект Михайла Грушевського, 1, місто Коломия,
Івано-Франківська область, Україна, 78203
Телефон (телефон-факс): +38 (03433) 5-07-60, тел-факс: +38 (03433) 5-08-23.
Електронна адреса: tower.ko@ukr.net